Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dávejte pozor na tohoto podvodníka jménem Richard Povolný Na marketplace nabízí rybářské lehátko za 1300,-
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 4. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Pavlík k bankovnímu účtu: 670100-2223232967/6210


user picture
Ota Štork 3. 11. 2023

Dnes jsem také bohužel naletěl. Na marketplace nabízel za 1500Kč zrcadlovku Nikon D3200. Vystupoval pod jménem Hubert Hanuš.


user picture
Tomáš 25. 11. 2023

Dobrý den. Já od tohoto podvodníka chtěl koupit Aku vrtačku za 1300kč.Požadoval půlku ceny Aku a 150kč za poštovné. Peníze jsem poslal. Po telefonu zněl přesvědčivě.V sobotu mi psal že poštovné stalo 300 jestli dopošlu že to do dobírk, nedával. Chtěl jsem po něm poslat doklad o poslání.napsal že pošle.po té přestal komunikovat.. mám na něj i telefoní číslo.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.