Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla bych na Facebooku varovat všechny zákaznice paní Eriky Císařovské z Prahy „Eri Fashio“ a její skupinkou ERI FASHION – STYL & JEWELLERY!!! Byla jsem u ní ve skupince cca 10 měsíců, něco málo jsem od ní nakoupila a vše bylo v pořádku. V červnu jsem si u ní objednala letní outfit, dodatečně ještě sandále celkem za 1320,- Kč Do dnes jsem neviděla zboží ani peníze zpátky, i když napřed slibovala hory doly. Nyní se mi skupinka už nezobrazuje, z přátel mě vyhodila a zablokovala mě. Blokaci předcházela z její strany dost sprostá konverzace. Rozhodně tuto „paní“ která se ohání tím, že už je ze zákaznic na nervy, že musí chodit k psycholožce a že na nás už sere, že má zdraví jen jedno… Opravdu NEDOPORUČUJI!!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zdenka zoubkova 4. 10. 2023

Též se přidávám... zakoupila jsem zboží u paní Eriky Císařovského z Prahy Radotín na jejím eshopu Erifashio... po několika výmluvách a nesmyslných dohadování přestala komunikovat. Dluží mi 2844kc ale bohužel stále jen vymluvy a na konec mi v její zprávě přišlo ,,na každou sviní se vaří voda poznáš to sama až se něco stane tvému synovi,,


user picture
Conf 4. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Alena Císařovská k bankovnímu účtu: 308530585/0300


user picture
Zdenka Zoubková 5. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Alena (Erika) Císařovská k bankovnímu účtu: 308530585/0300


user picture
Iva Janošková 23. 10. 2023

Okradná o 980kč


user picture
Hana Kubicová 7. 12. 2023

U Eriky Císařovské jsem si objednávala popáté. Předchozí čtyři objednávky byly vyřízeny v pořádku. Pátá byla provedena na konci července a zaplacena ve výši 3.810,- Kč. Zboží však nebylo dosud dodáno, ani peníze nebyly vráceny. Císařovská si mě vymazala z přátel na Facebooku a skupinu pozastavila. Od začátku října se mnou nekomunikuje. Podala jsem trestní oznámení.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.