Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Není to sice obchod, ale tento týpek si půjčuje prachy a potom nevrací. Tak kdyby náhodou někdo hledal podle čísla účtu, zda půjčit, ať se mu to někde na netu objeví.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 4. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jan Ondřej k bankovnímu účtu: 1867619003/5500


user picture
Zdenda 12. 10. 2023

Dobrý den, od pana Jana Ondřeje jsem si koupil nedávno vzduchovku SLAVIA 618 , obchod dopadl dobře, zásilku jsem obdržel. Pak mne naposílal na Whattsap další fotografie dvou kusů vzduchovek a domluvili jsme se na ceně, poslal jsem mu peníze předem na účet, Měl zásilku jen zabalit a předat kurýrovi a pak se to zadrhlo . Prý nemohl odeslat z důvodu umrtí v rodině a že mne peníze pošle zpátky na účet. Mám pocit, že si jen potřeboval získat důvěru a pak toho dokonale zneužil. Vrací mi peníze už skoro 14 dní, posílá fotky z bankovnictví, že platba je už odeslána a pak se divé, jak je možné, že platba neodešla, slibuje každý den, že pošle už 12 x a nikdy nic nepřišlo. Posílá fotku, jak drží peníze v ruce a že jde do banky vložit na můj účet. Nesetkal jsem se ještě nikdy v životě s takovým baronem Prášilem , nemorální slibotechnou , který by se měl léčit s diagnózou notorický lhář . Poslal mi fakturu z ALZY , kde bydlí :, je to prý u mamky Růženy Ondřejové na bytě, adresa je : Pekařská 1472/118 747 05 OPAVA 5 tel : 776 332 774 e-mail : [email protected] Pokud máte někdo podobnou zkušenost a dluží Vám nějaké peníze, poprosil bych o kontakt pro podání hromadného trestního oznámení pro podvod , aby způsobená škoda byla alespoň větší než 10 tisíc Kč. Pak bychom mohli společně uspět, neboť takový šmejd si nic jiného nezaslouží.


user picture
.. 13. 10. 2023

přidal/a číslo účtu: 2089926019/3030, telefonní číslo: 776332774


user picture
Zdenda 13. 10. 2023

Pokud máte někdo podobnou zkušenost a dluží Vám nějaké peníze, poprosil bych o kontakt pro podání hromadného trestního oznámení pro podvod , aby způsobená škoda byla alespoň větší než 10 tisíc Kč. Pak bychom mohli společně uspět, neboť takový šmejd si nic jiného nezaslouží.


user picture
Zdenda 13. 10. 2023

Vzkaz pro Luďu, ozvěte se mi tady , jestli jste byl panem Ondřejem poškozen a jestli Vám ještě něco dluží a kolik. Zdenda


user picture
Conf 13. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jan Ondřej k bankovnímu účtu: 2089926019/3030


user picture
Mates 12. 11. 2023

Zakoupil jsem fotoaparát a neobržel ho. Sám nabídl dobírku ale vzal jsem to převodem předem 480,- Po týdnu samá výmluva že odeslal a že to pokazila zásilkovna. Nikdy balíček nepodal, měsíc komunikoval s výmluvami teď už ani nekomunikuje.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.