Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Inzerat na bazos.cz: "Prodám apple tv 4K" "Dobrý den Zásilková by šla.......když vam to odešlu peníze mi přijdou na dobírku do 14 dnů doručení balíku Jste schopný mi zaslat peníze na účet.....stěhují se a potrebuji každou korunu v momentě co přijdou penize na účet bych vam to šel odeslat" Prodejce mel i dalsi inzeraty: APPLE KEYBOARD, APPLE MAGIC MOUSE Po zaplaceni jsem prodejce kontaktoval s tim, ze mi neprislo avizo o odeslani, bohuzel jiz nezareagoval. Napsal jsem mu tedy z jineho emailu, jestli je Apple TV jeste k dispozici a dostal jsem okamzitou odpoved ze ano a zasle rad pres zasilkovnu po platbe predem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 10. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Pavel Balog k bankovnímu účtu: 670100-2223559775/6210

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.