Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
23082023
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, chci upozornit na nepoctivého řemeslníka, pana Daniela Endla z Prahy. Vystupuje jménem Endl Dan truhlář. Firma pod tímto jménem samozřejmě neexistuje. Dohodli jsme se spolu na spolupraci na základě inzerce na sbazaru "Opravy starých dveří oken a starého nábytku" . Pan Endl si odvezl čtvery dveře na dílnu Jiřího z Poděbrad Prvni dveře repasoval bez zálohy, dostal zaplaceno 18.000,-Kč 23.8.2023 bankovním převodem. Hotové dveře odevzdal na stavbě,ale neosadil. Dne 31.08.2023 dostal zálohu 12.000.- Kč převodem na bankovní účet na materiál, který nezakoupil, práci neodevzdal a nedodržoval termíny. Po dvou měsících zpoždění, kdy nebyla odvedená ani část práce, jsme spolupráci ukončili. Pan Endl se odmlčel, nebere telefony a máme za to, že je to účelové podvodné jednání. Vzhledem k tomu, že jeho firma neexistuje a my do dneška vymáháne a odcizené dveře, které má na dílně včetně klik a zámků už asi neuvidíme. Chceme aspoň uchránit další zájemce před jeho podvody.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 9. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ondřej Sedláček k bankovnímu účtu: 2897350003/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.