Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 8.10.2023 jsem reagoval na inzerát na bazos.cz, že mám zájem o inzerované lístky na fotbal Obratem se mi přes whatsapp pan Podvodník. Dohodli jsme se na platbě převodem v celkové částce 800,-Kč a odeslání vstupenek prostřednictvím emailu. Hned téhož dne 8.10.2023 jsem odeslal z mého účtu platbu 800,- Kč na účet 329713241/0300. (viz potvrzení o platbě) Pán slíbil odeslat vstupenky emailem . Bohužel neposílal číslo účtu tak jsem mu volal, telefon zvedl a že je pryč a zašle za chvilku. Což se stalo já peníze odeslal a poslal jsem mu potvrzení o převodu. Na to reagoval že za chvilku zašle email a od té doby nekomunikoval. Lístky samozřejmě nedoručil. Z veřejně dostupných informací www.podvodnabazaru.cz, facebook, google jsem si jak telefon 723 624 344 i číslo účtu 329713241/0300 kontroloval ale nic mi to nenašlo. Čert vem 800,- ale jde mi o to aby se to nedělo dál.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 9. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Patrik Fulín k bankovnímu účtu: 329713241/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.