Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den.Nalezl jsem na portálu bazoš inzerát prodej automobilu VW Multivan.Kontaktoval jsem údajného prodejce.Řekl mi, že má prohlídky vozidla a popř.si může vážný zájemce udělat rezervaci za poplatek.Druhý den mne kontaktoval.Já mu sdělil, že o automobil mám zájem,ale jsem z větší dálky.On na to, že není problém vůz dovézt po složení zálohy 6000kč+4000kč zs dovoz auta.Působil velmi férově a tudíž ve mně vzbudil důvěru.Odeslal jsem tedy na účet 10000kč.Potom jsem s ním ještě hovořil a on mi řekl, že doplní něco do smlouvy,naloží vůz a vyrazí.Od té doby nereagoval na SMS ,vypípl mobil při pokusu o kontakt a pak už nedostupný.Vydávsl se za Lukáše Jiráska a adresu uvedl Plzeň-sever.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Bronislav 10. 10. 2023

přidal/a telefonní číslo: 723643504, email: [email protected]


user picture
Admin 12. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: David Bílý k bankovnímu účtu: 1661581003/2700

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.