Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem listek na Afterparty na Millenium Explosion v O2 arene dne 25.11.2023 a po platbe na ucet pani chvilku komunikovala a nini dela mrtveho brouka
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 13. 10. 2023

doporučuji nahlásit na pčr


user picture
Conf 14. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jiří Brázda k bankovnímu účtu: 253849870/0600


user picture
Pavlína Kovaříková 18. 10. 2023

Kupovala jsem dne 14.10. dva lístky na akci Glorchestra v Rudolfinu za 1.200,-, poslala jsme peníze a údajná paní mi lístky nakonec neposlala, vymlouvala se na to že jí peníze ještě nepřišli, přitom o víkendu mezi některými bankami peníze nechodí, slíbila mi ted, že mi v pondělí pošle peníze zpět, což samozřejmě neudělala, a když jsme ji to chtěla napsat na Facebook messenger, tak jsem samozřejmě zablokovaná (profil Dana Nyklíčková).


user picture
Pavlína Kovaříková 18. 10. 2023

Nahlásím to na policii ČR.


user picture
Jakub 30. 10. 2023

Dobrý den, byly mi nabízeny taky lístky na jinou akci, ale podvod jsem odhalil. Vím o dalších podvedených, pokud byste zvažovali trestní oznámení, jsem asi schopen Vás propojit s dalšími lidmi..


user picture
Pavlína Kovaříková 2. 11. 2023

Dobrý den, trestní oznámení bych určitě podala, pokud by nás bylo víc, aby částka přesáhla 10.000,-. Děkuji.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.