Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Od užívatele "Matěj, tel.: 602 878 994" jsem kupoval starou nokii. Na fotce inzerátu byla vyfocen i s originální nabíječkou, kdy nabíječka byla nabízena za 200 Kč. Telefon jsem obdržel, ale nabíječku nikoliv. Namísto nabíječky jsem dostal nabíjecí USB kabel z aliexpressu za 20 Kč, který navíc telefon nenabíjí. Ten mi je tedy aktuálně k ničemu. Kontaktoval jsem ho několikrát, ozval se až po napsání negativní recenze, kdy mi další dny psal výhružné zprávy. Po pár dnech nabídl výměnu kabelu, ale to vzhledem k ceně poštovného nedává smysl. Po napsání negativní recenze mi pro jistotu zařídil blokaci na číslo na bazoši a recenzi přes moderační tým bazoše smazal.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 15. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Matěj Pertlíček k bankovnímu účtu: 107-2815420267/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.