Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Dal bych si na tohoto pána/paní pozor. Píše, že není problém s doběrečným a stačí pouze zaplatit část a po uhrazení části.. si prý člověk může po vyzvednutí produktu věc vyzkoušet a až poté doplatit další část. Dokonce za mne uhradí přepravu! No neber to. Nepíše dobře česky a na dotaz ohledně osobního předání napíše, že zrovna odjíždí a že má zájemce, co bydlí 10 minut od něj, proč teda prodávat mně(jak mi teda věc pošle, když odjíždí?)? Zkusil jsem napsat, když tedy zaplatím část, zašlete mi produkt? Odpověď → Ano. Celkově mi tato interakce přijde velice divná. Nebyl jsem okraden, ale dával bych si pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 14. 10. 2023

Pod jakým jménem inzeroval? Nebo za koho se vydával?


user picture
Lubomír 15. 10. 2023

https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?idmail=7118746&idphone=4892981&jmeno=Václav+


user picture
Conf 15. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Adam Kotlár k bankovnímu účtu: 1863980010/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.