Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pouziva email: [email protected] poslal jsem mu po domluve 300 korun na ucet cislo: 330308024/0300 klasika potom vubec nekomunikuje, dejte si pozor, ja jsem naletel pred 7 lety na bazosi, ale drive to bylo za 2000,- a ted jsem poslal 300 a zase, takze po druhy, typek velmi dobre komunikuje, je ochotny, a ma dobry pravopis, typuju to na mladyho parchanta, co si takhle obcas privydela penizky....
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 16. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Emil Demeter k bankovnímu účtu: 330308024/0300


user picture
Richard Bolek 14. 11. 2023

Na serveru bazoš.cz jsem si vyhlédl inzerát na grafickou kartu, dostal jsem kontakt - email, zde jsem si domluvil že část zaplatím předem a zbytek doplatím po doručení zboží. Po odeslání částky žádné zboží nedorazilo. Od podpory z bazoše jsem si vyžádal ověřený kontakt, tel. číslo (jiné než u inzerátu) z čísla mi bylo sděleno že s tím nemá nic společného a údajně předal/a učet kamarádce. Veškeré podklady/důkazy jsem zaslal bance, na bazoš, a e-podatelnu policii.


user picture
Richard Bolek 14. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Emil Demeter k bankovnímu účtu: 330308024/0300


user picture
Richard Bolek 14. 11. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: PID-EM-2023/724643 - e-podatelna, 2500,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.