Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Poptávala jsem ve skupině s bazarem vstupenek na Facebooku lístek na koncert. Do zprávy se mi sama ozvala jakási Veronika Hausnerová. Prošla jsem si profil, který byl důvěryhodný, z roku 2009, byla přidána i v jiných zájmových skupinách, někde jsem byla i já. Podle konverzace kvůli pracovnímu vytížení moc nikam nemůže a navíc kamarádka, s kterou měla na koncert jít, nejde. Tak se jí nechce. Uvěřila jsem. Poslala peníze na účet, email, kam může poslat lístek. A nemám ani peníze, ani lístek. Okamžitě po naší konverzaci profil zmizel, stejně jako možnost jí ještě cokoliv přes Messenger napsat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 16. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Martin Haas k bankovnímu účtu: 2540542029/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.