Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani inzerovala domeckovou postel na marketplace. Na facebooku pod jmenem Deni Ska. Cena 1200,- + 300,- doplňky. Ucet veden na jmeno Věra Káníková. Konverzace probihala na messengeru. Penize odeslány, ale zboží nepřišlo. Peníze taktéž nevrátila.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 17. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Věra Láníková k bankovnímu účtu: 1034421369/5500


user picture
Vendula Mládková 18. 10. 2023

Dobrý den, přidávám se k podvedeným. Nám bylo mimo jiné napsáno, že si předchozí zájemce postel nevyzvedl. Mám screenshoty konverzace i potvrzení o platbě.


user picture
Alexandra Zaoralová 25. 10. 2023

Přidávám se taktéž k poškozeným. Máte někdo zkušenost s podáním TO.


user picture
Tereza Hanáčková 8. 11. 2023

Tak já se taky přidávám k těm co paní podvedla. 😤 TO jsem ještě nikdy nepodávala, poradíte mi prosím? Děkuji


user picture
Kikina 2. 12. 2023

Tak já se taky přidávám, čislo účtu a jméno souhlasí ale já na tu postel psala Petr K který má tu Věru ve vztahu na fb. Dokonce mi pán nějakým zázrakem poslal foto z pošty ale jenom naše jmena a čísla tel. Chtěla jsem číslo balíku ale od té doby žádné odpovědi,A na poště nic nikde není. Když tak mi napište na Messenger... Kikina Šaldová(blond vlasy)


user picture
Kikina 2. 12. 2023

Mám hodně info ohledně těch dvou..s jednou maminkou jsem v kontaktu prosím další mi napište ať můžeme dát trestní oznámení. Ten Petr je v podmínce. A Věra je jeho přítelkyně. Prosím napište.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.