Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Facebook = Marketplace, prodej her na PS5. Terinka Kondrova - https://www.facebook.com/tereza.kondrova a její přítel: Petr Koenigsmark - https://www.facebook.com/koenigsmarkpetr Vytáhli ze mě naštěstí jen poštovné 100,-. Jednalo se o koupi her: GTA V, Assassins Creed Mirage, Hogwarts Legacy a Mortal Kombat 1. Domluva normální, ale dnes to začalo. Od čtvrt na deset četla vše, ale odpověď nikde. Před druhou přišla výmluva, že to vyřizoval vše přítel a že až skončí po 2 hodině v práci, tak mi hned napíše. Máme nyní půl páté a nenapsal nikdo. Poštovné už samozřejmě taky neuvidím a ten její přečetl též bez odpovědi. Obrázek si udělejte sami.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 17. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Koenigsmark k bankovnímu účtu: 670100-2222312965/6210

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.