Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla bych vás varovat před nákupem věcí od osoby Deni Rašová. V srpnu jsem od ní koupila sedlo, které jsem našla na FB Největší jezdecký bazar, bohužel jsem byla naivní a zaplatila předem. Sedlo nikdy nedorazilo, pořád se na něco vymlouvala, nakonec mne odkázala na svého přítele 721426879, ten se mnou chvíli komunikoval a pak se také odmlčel. Vím, že je to moje blbost, ale i mne lidé platili vždy předem, když jsem něco prodávala a nikdy se nestalo, že by kdokoli pochyboval o odeslání zboží. Mrzí mne, že se mezi koňáky najdou takovéto osoby!!! Toto je inzerát, na který jsem reagovala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 20. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Iveta Rašová k bankovnímu účtu: 1604529014/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.