Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím. (iPhone 11 Pro Max) Dejte si pozor na tuhle podvodnici či podvodníka! Vydává za slečnu, která ztratila před rokem své doklady. Teď je podvodník používá k “férovému obchodu.” Prodává iPhone 11 Pro Max 256 GB za 12000 KČ z Trutnova. Inzerát je stále dostupný. Bohužel, já uvěřila a jelikož to hodně s telefonem spěchalo, tak jsem peníze odeslala. Od té doby se neozývá. Moje kamarádka ji zkusila napsat po několika hodinách email, na který se ozvala a napsala, že telefon je stále k prodeji a volný. Psala ty samé věci. Zítra ohlašuji případ na policii. Snad Vám to alespoň někomu pomůže! Inzerát: https://www.sbazar.cz/zuzziz1986/detail/154938814-iphone-11-pro-max?utm_source=sbazar&utm_medium=email&utm_campaign=email-reply-owner&utm_content=advert-link-box
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.