Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
neuváděla jsem, jen své jméno
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Žena, která se představuje jako Teri nebo Terezka Erbenová (nevím zda je jméno pravé) nabízela dodat (zaslat) vyloupané ořechy v neomezeném množství. Dohodly jsme se na způsobu dodání 6 kg ořechů, úhradě platby (1139,- Kč včetně poštovného) převodem na její účet. Úhradu jsem provedla a zaslala prodejkyni potvrzení. Nejprve se vymlouvala, že ztratila mobil, pak ztratila notebook, pak psala, že si zlomila ruku a slibovala, že vrátí peníze nebo do konce týdne zašle ořechy, ale nic z toho nesplnila. Uplynulo 14 dnů a ani peníze, ani ořechy neposlala. Telefonní číslo je nedosažitelní, na e-mailové zprávy neodpovídá. Dejte si na tuto ženu pozor, ať nenaletíte jako já!!! Jediné, co je asi pravé, je její číslo účtu, protože peníze banka nevrátila
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 20. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Richard Málek k bankovnímu účtu: 1571623038/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.