Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem iPhone 13 mini 256gb za 6000 Poslal jsem vše domluvili jsme se na srazu předání v 7 hodin ale nikde nikdo. Potom se paní omlouvá že nestíhá tak se domluvíme že dojede přímo ke mě domů, také marně a do třetice všeho dobrého také nedojela. Martina Kupcová podvodník, číslo účtu 2490316153/0800
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vojtěch Slavík 22. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Martina Kupcová k bankovnímu účtu: 2490316153/0800


user picture
Andrea 27. 10. 2023

Tento podvod s telefonem jsem viděla na Facebooku. Paní jsem napsala, ale její profil mi byl podezřelý, proto jsem jí žádné peníze neposlala. Paní následně škemrala a bombardovala mě zprávami. Zjistila jsem, že se paní za skutečnou Martinu Kupcovou pouze vydává. Tohle je profil podvodnice: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090832445341 Ukradla profil skutečné Martiny Kupcové, se kterou jsem si psala a ta mi řekla, že už jí takto psalo několik lidí. Ukradla jí fotky ze svatby a fotky jejich dětí. Paní Kupcová mi sdělila, že už to někdo hlásil na policii, takže kdoví kolik lidí takto okradla.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.