Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pan Vladimír Kudrna slibuje v inzerátech, že má věci skladem, při platbě předem jsem mu poslal 2500,- a nedostal od něj žádné informace. Když jsem ho několikrát v průběhu několika dní urgoval tak se začal vymlouvat, že objednané zboží teprve jede z Nizozemí do Prahy a že mě ho bude posílat až za dva týdny! Když jsem po něm chtěl peníze vrátit, protože jsem objednaný procesor potřeboval co nejdřív, tak se odmlčel a již několik dní nekomunikuje vůbec, předtím se sotva uráčil odepsat pár slov s několika-hodinovým zpožděním. Jedná se tedy o podvod, neobtěžujte se pokud nechcete zbytečně přijít o své peníze. Pán zboží nemá, ačkoliv v inzerátech lživě tvrdí opak a komunikovat odmítá!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
MJ 23. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Vladimír Kudrna k bankovnímu účtu: 2400069655/2010


user picture
Vladimir Kudrna 16. 12. 2023

Pan Martin Jagr s kontaktem : +420777666185 dne 30.11.2023 obdržel procesor dle svého přání na výdejní místo zásilkovny. Datum doručení mu byl přesně oznámen s 10 denním předstihem. Bylo to pro něj moc dlouhá doba. Zboží si samozřejmě nevyzvedl. Peníze mu byly ještě ten den vráceny zpět na účet. Lživé nařčení, že nekomunikuji vlastními důkazy popírá. Škoda času, poštovného. A negativních komentářů.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.