Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pan Vladimír Kudrna slibuje v inzerátech, že má věci skladem, při platbě předem jsem mu poslal 2500,- a nedostal od něj žádné informace. Když jsem ho několikrát v průběhu několika dní urgoval tak se začal vymlouvat, že objednané zboží teprve jede z Nizozemí do Prahy a že mě ho bude posílat až za dva týdny! Když jsem po něm chtěl peníze vrátit, protože jsem objednaný procesor potřeboval co nejdřív, tak se odmlčel a již několik dní nekomunikuje vůbec, předtím se sotva uráčil odepsat pár slov s několika-hodinovým zpožděním. Jedná se tedy o podvod, neobtěžujte se pokud nechcete zbytečně přijít o své peníze. Pán zboží nemá, ačkoliv v inzerátech lživě tvrdí opak a komunikovat odmítá!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
MJ 23. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Vladimír Kudrna k bankovnímu účtu: 2400069655/2010

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.