Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
2020154552
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Chci nahlásit podvodnici Daniela Kučerová, která na marketplace inzeruje Albi knížky,hledala jsem pro syna knížky až jsem naletěla. Má i jiné inzeráty,více účtů. Dejte si na ni pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Nikola 26. 10. 2023

Chtela bych dodat , ze uvedeny email a tel.cislo jsou moje. Spatne jsem to napsala a nevim jak to upravit.Na pani nemam zadny informace krom jmena a uctu.


user picture
Admin 26. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: StrongMed S.r.o. k bankovnímu účtu: 2501050830/2010


user picture
Admin 26. 10. 2023

Zaplatila jste podvodnikovi objednavku zbozi u StrongMed. Kontaktujte je. Pro smazani telefonu napiste pres kontaktni formular.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.