Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na www.bazos.cz jsem zakoupil použitý tablet za částku 1.500,- Kč včetně poštovného. Souhlasil jsem s platbou předem. Tablet mi nebyl zaslán, přestože mi to bylo během emailové komunikace několikrát slíbeno. Peníze vráceny také nebyly, i to bylo slíbeno. Začínám řešit s bankou a PČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 28. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Zdeňka Hlavničková k bankovnímu účtu: 1029062293/5500


user picture
Jan Troják 3. 11. 2023

Dobrý den tato paní na Sbazar.cz nabízela datovou sim 100gb od t-mobil za cenu 450 Kč chtěl jsem poslat sim dobírkou odepsala že jedině peníze předem na účet 1029062293/5500 a z poštovným že to je 530 Kč komunikace byla z [email protected] a samozřejmě sliby a sliby nechápu že ještě není v kriminálu


user picture
Jan Troják 3. 11. 2023

Peníze mi dnes dorazily na účet paní dostala rozum prosím o výmaz mých příspěvků

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.