Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovali jsme Ugg boty přes fb skupinku, po odeslání peněz přestala reagovat a dělala mrtvého brouka. Jméno zlodějky je Patricie Houšková a je majitelkou pražského kadeřnictví PTA kadeřnictví na adrese Petržílkova 33.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 29. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Patricie Houšková k bankovnímu účtu: 2801152257/2010


user picture
Natálie Pekárková 19. 11. 2023

Připojuji se. Kupovala jsem vlasy od Patricie Houšková Pani prodavala z ukradených fotek na vinted. 1150,- zasláno na její účet. Jdu na policii paní udat. Prosím všechny aby sli udat. Ja vim ze se nikomu nechce sedet na policii. Takhle ji to ale bude prochazet. Je nas uz hodne a castka se ji načte.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.