Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Paní dala na fb do skupinek že prodává oblečení bundy,vesty atd tak jsem reagovala že chci bundu tak mi napsala platební údaje a že do 2 týdnů pošle objednané zboží a po týdnu mi napsala že se omlouvá ale že pro mě zboží nemá tak jestli si vyberu něco jiného nebo vrátíme platbu tak jsem zvolila vrátit platbu a od té doby paní mě ignoruje tak nemám zboží ani peníze.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Klára 28. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Radmila Vaňková k bankovnímu účtu: 2546118018/3030


user picture
Conf 28. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Radmila Vaňková k bankovnímu účtu: 2546118018/3030


user picture
Martina 8. 11. 2023

Na Facebooku jsem si od paní koupila bundu. Čekala jsem 4 týdny na dodání. Když mi přišla, bunda mi neseděla. Tak jsem ji poslala zpět. Ale peněz nazpět jsem se nedočkala. A ani semnou paní nekomunikovala. Když jsem se ji několikrát ptala kdy mi vrátí peníze. Až po té co jsem zareagovala na prodejní skupině k jejímu příspěvku, ať si přečte zprávu. Tak mi napsala ,,že nemá peníze, že musí nejdříve zboží prodat. Po pár konverzacích si mě paní zablokovala.


user picture
Martina Horáková 8. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Radmila Vaňková k bankovnímu účtu: 2546118018/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.