Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Osoba na fb jako Klára Kociánová nabízí zboží, za které inkasuje peníze, poslali jsme polovinu penez za Ps4/1750,-/ s domluvou, ze až zbozi přijde, posleme zbytek/1750/ Poté výmluvy, ze přítel nechce poslat, ze se boji…
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavlína Vůchová 23. 11. 2023

Osoba vystupující na Facebookou jako Klára Kociánová s číslem účtu 2001709440/2010,ode mne obdržela polovinu částky 1850 Kč za Playstation 4,s tím,že po vyzkoušení doplníme druhou polovinu. Paní ale začala požadovat ještě 2000 Kč za pojištění zásilky u Zásilkovny, toto mi již přišlo divné, informovala jsem se u Zásilkovny a samozřejmě potvrdili,že takovéto praktiky nepoužívají. Paní jsem požádala o vrácení částky z důvodu podvodu, ale zprávy pouze čte a již nekomunikuje.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.