Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tamara Dvořáková - pokus o podvod. Chtěla deku, vzala si č.ú. a řekla, že ihned posílá peníze, pak mi předala adresu, abych poslal balík. Čekal jsem, kdy dorazí platba, ale nepřišla. Na otázku, zda opravdu odeslala, že platba nedošla, reagovala jen zobrazením několik dní. Když jsem napsal, že nahlásím pokus o podvod, odepsala do hodiny, že našla výhodnější nabídku. K tomu, že mi ale předala adresu, abych jí poslal balík a nedala vědět, že platbu ve skutečnosti neprovedla, se už ale vyjádřit nechce. Tvrdí, že je v pořádku, že mi peníze neposlala a chtěla balík, protože se nakonec nic nestalo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.