Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Poptával jsem na internetu loga JAWA na nádrž. Volal mě tento člověk v neděli kolem 20:00h, že má pro mě loga. Chtěl jsem ať pošle foto na email. Poslal repliky loga. Tak jsem mu psal, že to jsem nepoptával. Nakonec mě začal nabízet, že má i tu nádrž na prodej. Zeptal jsem se za kolik. Nabídl mě nízkou cenu a to už jsem věděl, že je to zase nějaký vykutálený podvodník. Nechal jsem si poslat fotky. Ty stáhl z internetu. Tak jsem z něj vytáhl ještě číslo účtu, abych tady toho zveřejnil co nejvíce. Nakonec jsem mu napsal ať mě pošle foto, kde na nádrž položí papír s jeho adresou a pošle mě foto. Těžké výmluvy a nakonec už se neozval. Pro přidávám mobil, email a číslo účtu. Takže pozor na něj!!!!!!!! Začíná to být čím dál častější jev. Plaťte jen poštovné a nechte si poslat fotky s nějakým vzkazem na papíru. Ať máte jistotu, že ten člověk to opravdu má.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.