Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Inzerát na Bazos.cz, shanela jsrm.listry na Sonatu Arcticu, oslovil mne přes WA, a že část penez předem a část po vstupu do areálu. Pak už nekomunikoval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 1. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Markéta Beránková k bankovnímu účtu: 1029643258/5500


user picture
Jan 11. 01. 2024

Dobrý den, 8878 je moje číslo zde. Mám tam TO za 8800. Nad 10k je to trestný čin, pokud to máte za víc než 1200, můžete se přidat k TO. Případně mohl by admin paní kontaktovat ? Díky.


user picture
Lucie 11. 01. 2024

Jejda, co jste dělal? to je pálka teda :( U mne je to jen za 1000 Kč, ale mám tel. na pána, co se u dotyčných (asi borec, přítelkyně a jejich kámoš) napálil za 2500 Kč, takže bychom to seskládali.


user picture
Jan 11. 01. 2024

Dražší lístky. Pokud znáte někoho dalšího, ať se tedy podívá sem na můj případ, pak je třeba jít na policii a přidat se k číslu jednacímu. Vy můžete udělat to stejné, vím o jednom dalším co se přidá. Jakmile je to nad 10k, policie by se tomu měla aspoň trochu věnovat. Iluze nemám, ale můžeme udělat maximum možného. Děkuji.


user picture
Lucie 15. 01. 2024

Dobrý večer, tak já jsem asi úplně marná, ale netuším, jak někoho odkázat na Váš podvod (ani se tam sama neumím dostat), omlouvám se. Ale zjistila jsem email od pána, co jsem s ním byla chvíli v kontaktu: lukas.kubenka at gmail.com. Můj email: lucie.ko at centrum.cz. Pokud mi nějak poradíte, bylo by to prima, páč těm hajzlům to nemůže projít. Děkuji a zdravím.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.