Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Dnes dne 6.11. 2023 jsem byl na marketplace/facebooku podveden uživatelem Lucinka Saint chtěl jsem si od ní koupit telefon Iphone 14 Pro Max 512 GB za který chtěla jen 8000 kč samozdřejmě jsem byl k tomu velmi skeptický už jenom kvůli tomu že chtěla půl ceny poslat předem na účet ale poslala dostatek důkazů o tom že se nejedná o podvod ale stejně jsem psal že se mi to zdá jako podvod ale nakonec mě přesvědčila a za rychlé jednání dala i slevu 2000 kč takže jsem jí měl poslat půlku teď 3000 kč a další pulku až by mi telefon přišel a dokonce mi i vysvětlila proč za telefon chce pouze 8000 kč že prý ho i ona za takovou cenu koupila u Vodafone kvuli slevě od znamých takže jsem uvěřil napsal jsem že mám zájem a chtěla po mě údaje k odeslaní přes zasilkovnu takže jsem je uvedl : jméno,telefoní číslo,e-mail,adresu zasilkovny a pak chtěla abych co nejdříve peníze poslal a že mi ihned poslaní pošle i video kde telefon údajně bude balit jako důkaz že nejde o podvod takže peníze jsem poslal 3000 kč a ihned mi psala že peníze ji přišly že moc děkuje a jde to hned natočit a poslat hned za hodinu že to pošle no ale po 2h mi došlo že něco nehraje protože si mě zablokovala takže nešli posílat zprávy ani zobrazit její profil v tu chvílí mi bylo jasné že jde 100% o podvod a ihned zítra jdu podat trestní oznámení jelikož mám i celý chat nafocený a zdokumentovaný i převod na účet takže doufám že se to nějak vyřeší a peníze se mi vrátí...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Dana Fantová 7. 11. 2023

Dobrý den, bohužel jsem naletěla na to samé. Jednalo se o stejný telefon Iphone 14 Pro Max 512 GB, od uživatele Lucinka Saint. Odeslala jsem částku 4000 Kč od té doby jsem zablokovaná.


user picture
Denis Mareš 8. 11. 2023

Dobrý den rozhodně doporučuji to neprodleně nahlásit policii dáte mi na sebe nějaký kontakt třeba Facebook?


user picture
Dana Fantová 9. 11. 2023

ano, https://www.facebook.com/dana.fantova.71/


user picture
Admin 10. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lucie Svatá k bankovnímu účtu: 190822856/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.