Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupila jsm si na marketplace od pani bundu.Poslala mi na mesengeru odkaz na svou prodejní skupinku na facebooku kde jsem si jeste vybrala vonavku.Komunikovali jsme spolu prez mesengera kde jsme se dohodli na platovych podminkach a zpusobu odslani.Po skoro 3.tydnech jsem se dotazoala na sve zbozi.Bylo mi pani zdeleno,ze zbozi doslo a do konce tydne dorazi.Zahy jsem zjistila ze na onu prodejni skupinku pisi i ostatni maminky ktere si obednali zbozi a nic nemaji.Pani prestala komunikovat.Nikdo nema ani kc ani zbozi.Podavalo se na ni trestni oznameni.Zatim si pani vydelala podvodem priblizne prez 66tis.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 7. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Martina Klikáčová k bankovnímu účtu: 261168215/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.