Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pán vystupuje pod jménem Radek Zettl z Nejdku, Tisová 137. Inzeroval štěňátka zlatého retrívra bez papírů za 8000 Kč. Kontaktovali jsme ho přes SMS. Odpověděl druhý den z jiného telefonního čísla +420 723 387 488 přes whatsapp. Příběh byl takový, že je zrovna s manželkou na dovolené v Thajsku a že až se vrátí kontaktují nás. Poslal mi fotky a vždy komunikoval jen přes whatsapp. V den kdy slíbil odběr byl inzerát vymazán a telefonní čísla neaktivní. Dejte si prosím pozor ať neokrade i Vás
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 9. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Stanislav Ondra k bankovnímu účtu: 262974171/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.