Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zboží bylo Panasonic Cobra, komunikace skrz email pak přechod na whats up. Vše naprosto v pořádku komunikace, fotografie, domluva. Po zaplacení celé částky na účet přišel balík. Zboží však neodpovídalo stavem a vzhledem. Jednalo se prokazatelně a zcela jiný přístroj ve špatném stavu, který dané ceně 5000 Kč neodpovídá. Sjednání nápravy přešlo ve výmluvy a získávání času. Samozřejmě už k ničemu nedošlo. Daný člověk používá rozdílné adresy na zásilce a na korespondenci.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 9. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Suchopár k bankovnímu účtu: 186248951/0300


user picture
Němec Kamil 10. 11. 2023

Ano v mém případě také je jméno Petr Suchopar město Příbram na balík však uvedl Petr Kraja Obory 26 PSČ 26301 což už mi bylo divné když mi sdělil ať to pošlu zpět a už jsem viděl jak se rozcházejí adresy. Peníze že mi pak pošle na účet. Což jsem zavrhnul z mé strany. Ještě oprava mezinárodního formátu čísla na +420...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.