Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kominkace probíhala přes whatsapp. Inzerát na věž Tlapkové patroly našel manžel. Veškerá komunikace byla z jeho čísla. Domluvili jsme se na zaslání přes Zasilkovnou a platba předem. Paní psala že jde balit věž a bude mít cestu kolem, tak to rovnou pošle. Do večera se nic nedělo a paní přestala komunikovat. Tak jsem na inzerát napsala já že svého čísla a paní mi s přehledem prodala věž, kterou dopoledne prodala mému manželovi. Domluva byla taky v pohodě, dokonce svolila i na dobírku, část na účet a zbytek na dobírku. Když jsem se zajímala, proč prodávají, tak taky v klidu odepsala. Pak jsem se zeptala jestli je v pořádku, že tu samou věc prodala dopoledne manželovi, tak to už nekomunikuje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 12. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: David Bradáč k bankovnímu účtu: 259151932/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.