Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
pán prodává na facebooku autorádia v hodnotě 2200-2500kč z profilu s názvem Renovace Laku nechá si vyplatit zálohu (1100kč) nebo celou částku poté tvrdí že balík odeslal na dotaz aby zaslal číslo zásilky odpoví že zásilku podávala jeho partnerka a že jakmile mu pošle číslo zásilky tak mi ho pošle neobdržel jsem ani zboží ani údaje o zásilce poté přestane komunikovat
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Václav 12. 11. 2023

Dnes mi Pán volal že se omlouvá že byl na služební cestě a že přítelkině omylem odeslala jiný balík tak doufám že dodrží slovo a odešle zásilku


user picture
Admin 13. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lenka Pavelková k bankovnímu účtu: 94-4052670207/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.