Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Případ není moc obecný a můj čin taky není moc čestný, ale měl jsem k tomu důvody, takže svědomí mám čisté, ale chtěl bych být anonymní a posílám vám zprávy z jiného náhodného jména. Jde o to, že jsem cizinec, který studuje na vysoké škole, a kvůli jazykovým problémům jsem chtěl najít někoho, kdo by mi napsal diplomku místo mě. Na netu jsem našel “firmu”, která souhlasila s tím, že mi ji napíše. Domluvili jsme se na penězích, nejdřív 10000 korun a oni pošlou úvodní, základní část, a pak dalších 17000 korun a oni napíšou od začátku do konce. První platba a jejich práce dopadla dobře. Poslali mi práci a vše se zdálo být důvěryhodné. Po zaslání všech peněz mě přestali kontaktovat. Jejich bankovní údaje 969476002 / 5500 Jejich instagram . com /uniloop/ Jejich facebook . com /primesolutions
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 12. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Oleh Itkin k bankovnímu účtu: 969476002/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.