Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Vydával se za prodejce dřeva s facebookovým profilem na jméno Jiří Bouška a snažil se vylákat osobní údaje a platbu předem. Inzeruje na marketplace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 12. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Kateřina Kroščenová k bankovnímu účtu: 2728195014/3030


user picture
Matěj 19. 11. 2023

Já našel stejné číslo účtu ale pod jménem Jakub Říha a také prodává dřevo. Chce peníze předem na stejné číslo účtu. A říká že majitel firmy je pan Marian Sýkora a vedoucí paní Kateřina Kroščenová. Naštěstí mi platba předem přišla podezřelá tak jsem si dal najít číslo účtu a našel mezi podvody


user picture
Roman 19. 11. 2023

https://www.facebook.com/marketplace/item/3544819445791835?referralSurface=messenger_lightspeed_banner&referralCode=messenger_banner

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.