Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
vystavuje v dětském bazaru - hračky, batůžky... Po platbě předem přestane komunikovat, zboží neodešle...telefon nedostupný...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 16. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Helena Bolvanová k bankovnímu účtu: 4383183083/0800


user picture
Věra 30. 11. 2023

4383183083/0800 I já jsem se bohužel stala obětí podvodu. Paní prodávala sáňky pro dvojčata na bazos.cz. Zaslala jsem jí jen 200 Kč na poštovné. A od té doby nekomunikuje. Pro mě 200 Kč není hodně, tak mě to tolik nebolí, ale chudáci ostatní maminky i tatínkové. Prosím dávejte si na to pozor. Nejdříve si vygooglete číslo účtu, než budete zasílat nějaké peníze.


user picture
Monika 6. 12. 2023

Taky jsem reagovala na sáňky pro dvojčata, jen co jsem odeslala peníze, paní přestala komunikovat a inzerát z bazaru zmizel. Jen se chci zeptat je podané nějaké trestné oznámení? Všechny zprávy mám zachované.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.