Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na marketplace fb jsem kupovala dětskou kuchyňku za 600kč. Když jsem se zeptala, zda je položka stále na prodej, prodejce (Nicola Vakdysová) obratem odpověděla,že jo a zároveň nabídla položku poslat poštou co nejdříve po zaslání peněz předem, plus ještě výdaje za poštovné (99kč). Čili chtěla celkem 699kč. Když jsme se domluvili na adrese doručení, poslala jsem platbu prodejci. Po pár minutách zmizel inzerát z marketplace a paní Vakdysová si změnila jméno na Lukáš Matice. Zároveň si mě bloknul v konverzaci a na další zprávy nereagoval. Číslo učtu jsem hlásila na banku i na PČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 22. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Daniel Maksimovič k bankovnímu účtu: 670100-2223268003/6210


user picture
Zuzana Dohnalová 26. 11. 2023

Na Marketplace prodával mašinky za poštovné. Naštěstí jsem přišla jen o 79 Kč. Číslo účtu 670100-2223268003/6210

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.