Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodnice "Bára" prodává skoro nový Iphone na Bazosi (udajne z duvodu nahleho umrti v rodine). Telefon na dobirku poslat nechce (aby uhradila cast pohrebneho), navrhla, at zaplatim pulku prevodem a zbytek po odzkouseni doplatim. Po prvni platbe komunikovala, potvrdila prijeti, ale pak prestala reagovat. Nahlasil jsem to policii a take bance s zadosti o vraceni platby.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 17. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Barbora Kúthová k bankovnímu účtu: 4400416011/5500


user picture
Dušan 23. 11. 2023

Dobrý den, stejná osoba, stejný příběh, stejná zkušenost. Taky nahlášeno na policii. Viz. https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=8086

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.