Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
odpoved na inzerat a že to pošle po paceta.sk ,tam se zobrazi stranky ve slovenštině a hned jsoutam bankovní společnosti a nuti vas zadat přihlašovaci informace k vašimu učtu .tak že pozor!!!! [email protected] ,,,--- Od: Margaréta Ringlóciová <[email protected]
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Richard 22. 11. 2023

Tiež ma kontaktovala "Margaréta Ringlociová" z adresy <[email protected]> a mala záujem o tovar, ktorý by prevzala Packeta.sk. Poslala odkaz na podvodnú stránku https://packetask.order234.pw/227553611, kde som si mal vybrať platbu tak, že sa na podvodnej stránke prihlásim do internetového bankovníctva. Meno a adresa sa môže líšiť, ale podstata je falošná stránka Packety a výzva na prihlásenie na inej stránke, ako je stránka banky.


user picture
Matej 1. 12. 2023

Tiež ma kontaktovala "Margaréta Ringlociová" z adresy <[email protected]> a mala záujem o tovar ktory predavam cez bazar. Chcela si objednat kuriera cez Packeta.sk. Po odpisani ze je mozny len osobny odber, mi odpisala, ze ma skusenosti s Paketa SK a ze je to lepsie riesit cez nich :-). Samozrejme vsetko na jej naklady a platbu dostanem cez kuriersku spolocnost....


user picture
Jozef 5. 12. 2023

Dnes ma kontaktovala rovnaka osoba. Plus ma kontaktovala aj osoba Milena - email - [email protected]. Rovnaký postup. Absolutne ich nezaujíma tovar a ak ano tak to hrajú na oko. Nezaujímala ich ani cena. A dôležité, že chcú to poslať cez packetu. FAKE FAKE FAKE.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.