Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Dne 28.9.2023 jsem kontaktovala paní Lucii Orálkovou na Marketplace. Nabízela Albi knížky za 2.000,-, které jsem jí následně poslala na účet (4344288093/0800). Poté jsem si všimla, že stejné zboží nabízí další prodejce Aleš Otruba. Na moje výzvy nereagovala, po nějaké době jen vyhýbavě a poté už vůbec. Veškeré informace, fotky inzerátu, komunikace s ní a fotku jejího profilu na FB mám k dispozici.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 22. 11. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ladislav Petr k bankovnímu účtu: 4344288093/0800


user picture
Leoš 7. 12. 2023

https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=704 https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=1934 https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=2161 Doporučuji přečíst. Koukám, že známý páreček z Olouce podniká stále a stále dokola.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.