Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
odosielateľ: L4GP/Qlngy, Podzávoz 375, 02201 Čadca Sk Slovensko, 420737598282, po doručení balíku som ho otvorila a namiesto zimnej bundy som obdržala dve mikiny oranžovej farby velkosť XXXL za 48 eur, mikiny su umelé smejdy v hodnote, max.5 eur moja velkosť 38 /štíhla postava. Ihned ako som balík otvorila som volala kurierovi/ke aby neposielali platbu uvedenej spoločnosti nakolko som nedostala požadovaný tovar bolo mi povedané že nemože zobrat tovar speť a nemoze zadrzat platbu. okamžite som volala x krát na uvedené tel.č. samozrejme nikto nezobral hned som si uvedomila ze som naletela podvodníkom a spoločnosti GLS ktorá to vedome podporuje. Podávam túto sťaznost na štátnu obchodnú inšpekciu a polícii Slovenskej republiky.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.