Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Údajný zájemce o nákup IP kamery nabízel, že zajistí dopravu přes zásilkovnu a převod peněz. Hned jak mi poslal odkaz https://sec-deal3ds.site/zasilkovna/info bylo mi jasné, že se jedná o podvod. Ani jsem nemusel ověřovat certifikát. Na WhatsAppu jsem jej se svým zjištěním konfrontoval. Už se neozval. Jen po chvíli smazal profilovou fotku.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Václav Hrazděra 16. 11. 2021

přidal/a telefonní číslo: 737682717


user picture
Václav Hrazděra 16. 11. 2021

Nemusí jít o totožnou osobu, ale průběh je zatím stejný - neznámá osoba - podle profilové fotky se snaží vypadat jako paní s malým dítětem - se prostřednictvím WhatsApp začala zajímat o jistý můj inzerát z Bazoše a tlačí mě do použití jakési kurýrní služby Zásilkovny a zaslala mi podivný odkaz https://sec-deal3ds.site/zasilkovna/info...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.