Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na Marktplatce jsem si vyhlédl inzerát. Paní Anna Kalounová z Plzně zde nabízela kola se zimními pneumatikami za 2750,- CZK. Kontaktoval jsem ji a požádal, zda by mi počkala do konce týdne na víkend, kdy bych si kola přijel vyzvednout do Plzně osobně. Bydlím v Německu a do CZ jezdím jen o víkendu. Paní mi tedy potvrdila rezervaci o proti záloze 700,- CZK poslanou na účet 234072445/0600. V sobotu 2.12.2023 jsem přijel do Plzně a pokoušel se jí volat (hovory vytípávány), na Messenger ji nebylo možné už psát, protože buď zrušila fb profil, nebo mě zablokovala. Na SMS také nereaguje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 4. 12. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Aneta Bobisudová k bankovnímu účtu: 234072445/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.