Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
24.11.2023 jsme poslali zálohu na PlayStation 4, z inzerátu na Bazoš. cz dokonce částku 2000. Následující den jsme si pro PlayStation jeli na podvodníkem uvedenou adresu do Krupky, na adrese jsou ale patrně podobně podvedení lidé. Podvodník měl vypnutý mobil, později hovory vytípával a na sms nereagoval. No já jsem se poučila a jemu se to alespoň rychleji sečte. Už se ví, že je nás víc... Podala jsem trestní oznámení. Hovado hovadem zůstane a lépe se mít nebude... karma. I vlastní rodiče se za něj musí stydět, musí mu být ze sebe zle a pokud není, tak bude...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tereza 5. 12. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPL-118137-3/PŘ-2023-180515 - Liberec - Liberec, 2000,-


user picture
Tereza 6. 12. 2023

Tak tenhle tupoun je už přes rok v pátrání mi bylo sděleno PČR.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.