Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazoš PlayStation 5 , č. Inzerátu 177728614, cena 6000kč , komunikace přes email
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana Berlinská 25. 01. 2024

Vážení, v souvislosti s možným pokračováním jednání totožného pachatele žádáme poškozené, aby na e-mail ÚMOb Poruba – oddělení přestupků: [email protected] zaslali podrobný popis skutku (jednání, ke kterému došlo) s uvedením výše škody a všech údajů vedoucích k možné identifikaci pachatele (zveřejněná jména, čísla účtu, telefonní kontakty, e-maily atd.). Zároveň žádáme o sdělení informací, zda byl čin nahlášen příslušným orgánům, kdy a kde, příp. uvést číslo jednací, pod kterým bylo vaše oznámení učiněno. Předem děkujeme za spolupráci. Z. Berlinská, referent odd. přestupků ÚMOb Poruba.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.