Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem od pana přes marketplace mobil. Pan napsal že je volný,tak jsme se domluvili že ho vezmu,na účet jsem mu poslala peníze..pan ještě komunikoval a slíbil že ráno posle.deuhy den dopoledne už jsem mu nemohla na Messenger napsat tel nezvedal,a na sms nereaguje. Kamarád mu napsal na stejný inzerát,a pan napsal že mobil je na prodej.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 14. 12. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Daniel Žabka k bankovnímu účtu: 2652270013/3030


user picture
Kar 29. 01. 2024

Mladík se stejným číslem účtu prodává na FB ovladače na PS5 pod jménem Ukaz Ceiase. Když jsem chtěl důkaz že ovladače opravdu má přestal komunikovat. Neposílejte ani to poštovné předem!!


user picture
Milan 31. 01. 2024

Tak jsem si jednou nezkontroloval internet a nechal jsem se nachytat. Přišel jsem o 779kč. Komunikace probíhala přes whatsapp a jeho tel číslo je: 605153234. Daniel Žabka číslo účtu: 2652270013/3030 Pište prosím o kolik Vás okrad a mužem na něj pak podat trestní oznámení. Částky se sčítají.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.