Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ráda bych upozornila na paní Linda Fišerová ( Lapčíková) . Měla jsem domluvené že od ní koupím funkční hodinky na fb na marketplace . Jenže přijeli a nebezeli . Paní jsem hned psala že neběží a nereagovala . Tak jsem je odnesla do servisu ať mi vymění baterku jenže tam mi řekli tento fakt jak je vidět na fotce že se nedá naštelovat vůbec čas protože tam je něco rozbitého . 3 dny mi paní nereagovala . Začala reagovat až ve chvíli kdy jsem začala psát jejim známým a rodině . A prohlásila že je poslala funkční a už začaly výmluvy a peníze mi odmítá vrátit . Takže pozor prodává poškozené zboží . Číslo účtu 107-3902860257/0100
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 25. 12. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Linda Lapčíková k bankovnímu účtu: 107-3902860257/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.