Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nějaká paní "Monika Némecková" (podle mě chtěla napsat Něměčková; údajně bydlí Pod lesem 302, Kryblice, 541 01 Trutnov, Česko) mi po tom co jsme se domluvili že mi zaplatí převodem poslala odkaz na DPD platbu (navrhoval jsem že balíček pošlu přes balíkovnu, že to vyjde o dost levněji, napsala mi na to ale "ne"). Normálně mě to hodilo na stránky DPD, které ale měly doménu "xyz". Na oficiálních stránkách DPD jsem se ale dočetl, že skutečná doména DPD je pouze "cz" nebo "com". Dávejte si na to pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jakub 11. 01. 2024

Update: Podle Mapy.cz a podle katastru nemovitostí dům patří: SJM Kuťák Jan a Kuťáková Marie.


user picture
Aleš 11. 01. 2024

S velkou pravděpodobností se jedná o bota, ono to jde už poznat podle stylu psaní. Já to řeším okamžitou blokací.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.