Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 4.12.23 jsem odepsala na inzerát vloženy na Sbazaru. Jednalo se o mobilní telefon Xiaomi redmi note 8(2021). Konverzace probíhala jen psanou formou a inzerent ani v jednom e- mailu neuvedl své jméno ani příjmení. Už to mi mělo být divné, ale dále jsem měla telefon vážný zájem. Poslala jsem tedy částku 1079,-Kč na uvedené číslo účtu dle domluvy a adresu zásilkový,na který má balíček přijít. Komunikace probíhala i potom,co jsem psala,že telefon stále u sebe nemám a že pokud nepřijde,požadují své peníze zpět. Po 14 dnech vložil úplně stejný telefon i se stejnými fotkami znovu na stránky Sbazar,tak jsem opět napsala e- mail. Stále chodily odpovědi typu,že neví,kde se stala chyba a že pro něj 1000,- Kč nejsou žádné peníze a klidné mi je podle zpět. Nemám telefon ani peníze a komunikovat dočista přestal.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.