Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Reakce na poptávku na knihu, klasický scénář. Že je paní zdaleka, pošle Zásilkovnou, chce platbu na účet. Fotku nemohla doložit protože je na noční, ráno jede s dítětem do školky tak může rovnou poslat. Nátlak na platbu. Podvrhnuté fotky z internetu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jáchym Kovář 7. 02. 2024

Paní/pan pod jménem Jana Kroupová mě také podvedla, kdy mi nabízela knihu, kterou hledám. Peníze byly bohužel zaslány předem a balíček již nikde. Zjišťoval jsem si od ní sociální sítě, které nemá, tak jsem alespoň požadoval adresní údaje, které mi napsala: Polní 2387/21, 697 01 Kyjov 1-Nětčice. Pravděpodobně budou ale falešné.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.